آخرین خبرها

مشروح خبر

بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن ماه

بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن ماه

جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن؛ چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بیانیه ای صادر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد شهیدبهشتی، متن بیانیه این نهاد به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

چهل و سه سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران گذشته است؛ توده های عظیم ملت متعهد به اسلام و قشرهائی که انقلاب را با فداکاری بی دریغ و جان نثاری سخاوتمندانه به پیروزی رساندند، عَلَم پیروزی و این پرچم پرافتخار را به دست جوانانی سپرده اند که از به دوش کشیدن بار سنگین انقلاب و مواجهه با امواج توطئه ها و تحریف‌ها ابائی ندارند و دهه فجر و سالروز استقلال و آزادی کشورشان را در حالی جشن می گیرند که از شهدای انقلاب و دفاع مقدس، از جانبازان، از آزادگان، از ایثار مادران، از جهاد پدران خود آموخته اند که ایران عزیز، دیگر جای تاج و تخت طاغوتیان و تاخت و تاز آمریکا و سرسپردگانش نخواهد بود.

سلام خدا بر ملت مبارز و شریف ایران و سلام خدا بر 22 بهمن ماه، سرآغاز بیداری و عزت مستضعفان.

بزرگداشت 22 بهمن 57، افتخار عظیم و تبیین علاقه مندی ریشه دار و ناگسستنی ملتی بزرگ به اسلام عزیز است.

این روز باشکوه، یادآور نصرت پروردگار در پی اتکای اقیانوس به خروش آمده ملتی است که از اختناق، وابستگی به اجانب، ضدیت با اسلام و نابودی فرهنگ شان، به ستوه آمده و راه جهاد در همه عرصه ها را برگزیدند.

این جهاد که از تحول درونی یک ملت بزرگ نشأت گرفت و برخلاف انقلاب های دنیا، باطن معنوی و فرهنگی داشت، همچنان نعمت و سرمایه ای بزرگ و ارزشمند به حساب می‌آید.

امروز وظیفه و تکلیف همگان، حفظ آن دستاوردها، تقویت وحدت ملی، تشدید روحیه اخوت و برادری و اخلاص در عمل و جهاد در راه پیشرفت ایران اسلامی است؛ و مَا النّصُر الاّ مِن عِندالله.

بی شک مردم ایران با کوله باری از تجریه، با چشمانی بیدار در برابر دشمنان انقلاب اسلامی، با یاری هم، به راهی که انتخاب کرده‌اند ادامه خواهند داد.

این حرکت، به فضل الهی با نصب العین قراردادن آرمان های امام (ره) و انقلاب و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و نیز همت والای نخبگان، مسئولان و نیروی شگرف جوانان و انگیزه متعهدانه آنان به پیش خواهد رفت.

فرزندان ملت در نهاد انقلابی جهاددانشگاهی، ضمن تبریک جشن بزرگ یوم الله 22 بهمن به ملت سرافراز ایران اسلامی و ادای احترام به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، شهدا و ایثارگران راه حق و حقیقت، اعلام می‌کنند برای تعالی و پیشرفت دانش بنیان کشور، حفظ استقلال، آزادی و تمامیت ارضی میهن و اعتلای فرهنگ غنی اسلامی- ایرانی در کشور، ملت و دولت را در جبهه رویاروئی با تهاجم ترکیبی دشمنان یاری رسانده و با همه توش و توان برای سربلندی و عزت بیش از پیش ایران و ایرانی جانفشانی نمایند.

جهاددانشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *