درمراسم سی و نهمین سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی: پژوهشگر پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاددانشگاهی دانشگاه شهید بهشتی به عنوان جهادگر نمونه انتخاب گردید

درمراسم سی و نهمین سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی پژوهشگر پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاددانشگاهی دانشگاه شهید بهشتی به عنوان جهادگر نمونه انتخاب گردید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاددانشگاهی واحد شهید بهشتی، مراسم سی و نهمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی روز شانزدهم مرداد ماه با حضور رییس جمهور و چند تن از وزرا و مدیران جهاد دانشگاهی در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد . در این مراسم دکترکمال خدایی از پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاددانشگاهی دانشگاه شهید بهشتی به عنوان جهادگر نمونه تقدیر به عمل آمد.

دکترکمال خدایی، مدیر گروه پژوهشی زمین شناسی محیطی پژوهشکده علوم پایه کاربردی می باشد که تاکنون چندین طرح تحقیقاتی در سطح ملی انجام داده است.

دکتر کمال خدایی و همکاران ایشان اخیرا در گروه زمین شناسی محیطی پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاددانشگاهی واحد شهید بهشتی طرح شاخص پایلوت زیست پالایی آلودگی نفتی آب زیر زمینی به کمک فناوری سد بیولوژیکی را انجام داده و با دستیابی به دانش فنی لازم، به عنوان مشاور  پاکسازی آلودگی نفتی آب زیر زمینی در منطقه صنعتی ری انتخاب شده است.در این راستا ضمن تعیین و تفکیک منشاء آلودگی و تهیه مدل مفهومی آلودگی به کمک مدل سازی ریاضی نحوه انتقال آلودگی، شبیه سازی شده و راهکارهای فناورانه و نوآورانه برای پاکسازی و حذف آلودگی ارائه شده است که هم اکنون این گروه با استفاده از این راهکار ها در حال پاکسازی آلودگی نفتی از آبخوان منطقه صنعتی ری است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up